29 Eylül 2020 - Salı
Basın Duyuruları
Anasayfa » İlanlar » Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

 Gazi Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve 657 S.D.M.K. 48. maddesi hükümleri dahilinde Öğretim Elemanı alınacaktır.

Başvurular ilanın Resmi Gazetede yayın tarihi itibariyle 15 (Onbeş) gündür.

Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu 5772 sayılı Kanunla değiştirilen 25. ve 26. maddelerinde belirtilen asgari koşulları sağlamış olmak şartıyla:

PROFESÖR kadrosuna başvuracak adayların; www.personel.gazi.edu.tr adresinde bulunan dilekçeyi doldurarak (Profesör adayları dilekçelerinde yayınlarından birini başlıca araştırma eseri olarak gösterecektir.) özgeçmiş, (2) iki adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, doçentlik belgesi,başlıca araştırma eserinin açıkça belirtildiği yayın listesi,bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan (6) altı adet dosyayı (Personel Dairesi Başkanlığından temin edecekleri gönderim kutusu içerisinde) ekleyerek, Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

(Profesör kadrosuna müracaat edecek adaylar daimi statüde çalıştırılacaktır.)

DOÇENT kadrolarına başvuracak adayların; www.personel.gazi.edu.tr adresinde bulunan dilekçeyi doldurarak, özgeçmiş, (2) iki adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, doçentlik belgesi,yayın listesi,bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan (4)dört adet dosyayı ( Personel Dairesi Başkanlığından temin edecekleri gönderim kutusu içerisinde ) ekleyerek, Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

(Doçent kadrosuna müracaat edecek adaylar daimi statüde çalıştırılacaktır.)

Herhangi bir kamu kuruluşunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi) çalıştığı kurumdan alacakları onaylı ayrıntılı hizmet belgesini müracaat belgesine ekleyerek ibraz edeceklerdir.

Duyurulur

BİRİMİ BÖLÜM ABD UNVANI DER. ADET AÇIKLAMA
Eczacılık Fakültesi Eczacılık Teknolojisi Farmasötik Teknoloji Doçent 1 1  
Gazi Eğitim Fakültesi İlköğretim Eğitimi Fen Bilgisi Eğitimi Doçent 1 1 Mikrobiyal korozyon alanında çalışmaları olmak.
Sanat ve Tasarım Fakültesi El Sanatları Tasarımı ve Üretimi   Doçent 1 1  
Sanat ve Tasarım Fakültesi Moda Tasarımı   Doçent 1 1  
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Maliye Doçent 1 1 Uluslararası hukukta vergi uygulamaları konularında çalışmaları olmak.
Teknoloji Fakültesi Ağaç İşleri ve Endüstri Mühendisliği   Profesör 1 1 Ağaç teknolojisi ve ağaç malzemelerinde renk açma işlemleri alanında çalışmaları olmak.
Teknoloji Fakültesi Ağaç İşleri ve Endüstri Mühendisliği   Doçent 1 1 Mobilya tasarımı ve tasarım yönetimi konularında çalışmaları olmak.
Teknoloji Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği   Doçent 1 1 Yapay sinir ağları, asansör elektrik motorları alanlarında çalışmaları olmak.
Teknoloji Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği   Doçent 1 1 Yenilenebilir enerji kaynakları, şebeke ara yüzleri konularında çalışmaları olmak.
Teknoloji Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği   Doçent 1 1 Senkron motorları alanında çalışmaları olmak.
Teknoloji Fakültesi Enerji Sistemleri Mühendisliği   Profesör 1 1 Enerjide yapay zeka uygulamaları, sera gazları konularında çalışmaları olmak.
Teknoloji Fakültesi Enerji Sistemleri Mühendisliği   Doçent 1 1 Isı pompaları, ısı transferi ve lazer uygulamaları konularında çalışmış olmak.
Teknoloji Fakültesi Enerji Sistemleri Mühendisliği   Doçent 1 1 Enerji sistemleri ve soğutma alanlarında çalışmaları olmak.
Teknoloji Fakültesi İmalat Mühendisliği   Profesör 1 1 Sac metal kalıp teknolojileri konusunda çalışmaları olmak.
Teknoloji Fakültesi İmalat Mühendisliği   Doçent 1 1 Unsur tabanlı tasarım ve parametrik tasarım konularında çalışmaları olmak.
Teknoloji Fakültesi İmalat Mühendisliği   Doçent 1 1 Kesme mekaniği konularında çalışmaları olmak.
Teknoloji Fakültesi İnşaat Mühendisliği   Doçent 1 1 Zemin mekaniği ve lazer kırınım teknolojileri konularında çalışmaları olmak.
Teknoloji Fakültesi İnşaat Mühendisliği   Doçent 1 1 Mühendislik jeolojisi ve zemin mekaniği alanlarında çalışmaları olmak.
Teknoloji Fakültesi İnşaat Mühendisliği   Doçent 1 1 Genetik algoritma ile proje planlama ve proje yönetimi konularında çalışmaları olmak.
Teknoloji Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği   Profesör 1 1 Çeliklerin ısıl işlemleri ve işlenebilirliği konularında çalışmaları olmak.
Teknoloji Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği   Profesör 1 1 Seramik üretimi ve metal matrisli kompozit malzeme üretimi konularında çalışmaları olmak.
Teknoloji Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği   Profesör 1 1 Kompozit malzemeler, aşınma ve döküm teknolojileri konularında çalışmaları olmak.
Teknoloji Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği   Profesör 1 1 Metal ve alaşımların döküm teknikleri konularında çalışmaları olmak.
Teknoloji Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği   Doçent 1 1 Kaynak teknolojileri, kaynak kompozit malzemeler alanında çalışmaları olmak.
Teknoloji Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği   Doçent 1 1 Toz metalurjisi ve alaşımlarının üretimi konularında çalışmaları olmak.
Teknoloji Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği   Doçent 1 1 Ferritik malzemelerin sürtünme kaynağı ve toz metal malzemeler konularında çalışmaları olmak.
Teknoloji Fakültesi Otomotiv Mühendisliği   Profesör 1 1 Dizel ve alternatif motorlar ve biyodizel yakıtlar konularında çalışmaları olmak.
Teknoloji Fakültesi Otomotiv Mühendisliği   Profesör 1 1 Emisyonlar, motorlarda yanma, alternatif yakıtlar konularında çalışmaları olmak.
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Deri ve Zührevi Hastalıklar Doçent 1 1  
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Göğüs Hastalıkları Profesör 1 2  
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Halk Sağlığı Profesör 1 1 Sağlık eğitimi alanında deneyimli.
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Radyoloji Profesör 1 1 Girişimsel radyolojide deneyimli.
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Doçent 1 1 Bilişsel davranışçı terapi konusunda deneyimli.
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Tıbbi Genetik Profesör 1 1  
Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Ortopedi ve Travmatoloji Doçent 1 1  
Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Anesteziyoloji ve Reanimasyon Doçent 1 1 Algoloji uzmanı
Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doçent 1 1 Kraniyofasiyal cerrahide deneyimli Ortodonti uzmanı
Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Tıbbi Patoloji Doçent 1 1  
Share

Cevapla

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Free WordPress Themes - Download High-quality Templates